SET PENTRU DUȘ
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul capului de duș: | 100 mm |
| Dimensiune de filet: | G1/2 |
| Dimensiunea dușului cu ploaie: | 20x20 mm |
| Lungimea furtunului de duș: | 1.5 m |
| Material balustrada de dus: | stal nierdzewna |
| Material pentru cap de dus: | ABS |
| Material pentru duș cu ploaie: | ABS |
| Material suport pentru duș de mână: | ABS |
| Numărul de funcții: | 5 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Rezistență la șocuri: | chrom |
| Tip de țesătură: | podwójny |
| Conținutul trusei: | słuchawka prysznicowa|deszczownica|wąż prysznicowy|drążek prysznicowy|mydelniczka |
| Curățare ușoară: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Material pentru furtun de dus: | stal nierdzewna |
| Material pentru vase de săpun: | ABS |
| Seria: | Gocta |
