RIGOLĂ DUȘ ''TOCANTINS'', 30CM
-
135,98 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea conexiunii: | 50/40 mm |
| EXTRA subțire: | tak |
| Lungimea jgheabului: | 300 mm |
| Material: | stal nierdzewna 304 |
| Pânză HYDRO: | tak |
| Remediere ușoară: | tak |
| Sudare HQ: | tak |
| Ușor de curățat: | tak |
| Aplicație: | łazienki - kabiny prysznicowe|pływalnie - baseny|pralnie|kotłownie|balkony|tarasy |
| Conținutul trusei: | ruszt|korytko odpływowe z zasyfonowaniem|redukcja kanalizacyjna|regulowane stopki mocujące|mata izolacyjna|haczyk do podnoszenia rusztu |
| Filtru: | tak |
| Înălțimea sifonului: | 52 mm |
| Latimea gulerului: | 20 mm |
| Latimea jgheabului: | 70 mm |
| Model de grătar: | Tocantins |
| Prindere puternica: | tak |
| Seria: | Tocantins |
| SMARTthru: | tak |
