VESTĂ AVERTIZARE PORTOCALIE MĂRIMEA XXXL
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | II |
| Circumferinta pieptului: | 129-137 cm |
| Mărimea: | XXXL |
| Material: | poliester |
| Rezistență la șocuri: | pomarańczowy |
| Tip de închidere: | rzep |
| Creştere: | 204-212 cm |
| Gramatica: | 120 g/m² |
| Seria: | VEST-0 |
