OCHELARI PENTRU SUDURĂ
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Câmp de vizualizare: | 50 mm |
| Dimensiunea filtrului: | 50 mm |
| Dimensiunea sticlei de protectie: | 50 mm |
| Material: | szkło |
| Numărul de magneți: | tak |
| Rezistența la impact: | tak |
| Stare întunecată: | 5 DIN |
| Tip filtru: | stały|uchylny |
| Aplicație: | spawanie gazowe|szlifowanie |
| Corp de iluminat basculant: | tak |
| Ventilator: | tak |
