MAȘINĂ DE ASCUȚIT MULTIFUNCȚIONALĂ, 150W
-
231,27 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul forajului: | 3-13 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 118 ˚ |
| Perforat: | 94.56 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 81.56 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 150 W |
| Aplicație: | ostrzenie wierteł przeznaczonych do wiercenia w metalu lub wierteł uniwersalnych|ostrzenie noży|ostrzenie nożyczek|ostrzenie siekier i tasaków |
| Intărit: | 5500 min⁻¹ |
| Masa: | 1.62 kg |
