MAȘINĂ ASCUȚIT BURGHIE, 70W, 3-16MM
-
181,44 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul discului de șlefuit: | 58|70 mm |
| Diametrul forajului: | 3-10 (talerz 58 mm)|8-16 (talerz 70 mm) mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 118 ˚ |
| Perforat: | 74.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 61.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 70 W |
| Conținutul trusei: | ostrzałka|tarcza ścierna x2|głowica robocza x2 |
| Intărit: | 1600 min⁻¹ |
| Masa: | 1.8 kg |
