INVERTOR SUDURA, 160A, IGBT, MMA
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Alimentat cu generator: | tak |
| Clasa de izolare a bobinajului: | F |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Curent de sudare: | 160 A |
| Diametrul electrodului: | 1-4 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcție de protecție la scurtcircuit: | tak |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Metoda de sudare: | MMA |
| Nivel de securitate: | IP21S |
| Pornire la cald: | tak |
| Presiunea sonoră: | 68.4 ± 4.0 dB(A) |
| Stabilizarea arcului: | tak |
| Tipul aparatului de sudura: | IGBT |
| Aplicație: | spawanie elektrodami otulinowymi stali, stali nierdzewnej, żeliwa, miedzi, aluminium i in. |
| Ciclul de funcționare: | 20 % |
| Conținutul trusei: | spawarka|zacisk spawalniczy|uchwyt spawalniczy|przewód zasilający 2.2 m|przewód masowy 1.2 m|przewód spawalniczy 1.8 m|szczotka z młotkiem do usuwania żużlu|maska ochronna|pasek naramienny |
| Dimensiuni: | 300x180x120 mm |
| Masa: | 3.8 kg |
