PISTOL DE LIPIT 40W
-
29,23 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul batonului de lipici: | 11 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | 8-12 g/min |
| Putere: | 15 (40) W |
| Conținutul trusei: | pistolet do klejenia|wkład klejowy x2 |
| Masa: | 0.25 kg |
| Temperatura de lucru: | 200 ˚C |
| Timp de încălzire: | 3-5 min |
