SEPARATOR DE CENUȘĂ 18L
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul vârfului de aspirație: | 38 mm |
| Lungimea furtunului: | 1 m |
| Lungimea vârfului de aspirație: | 230 mm |
| Mâner: | tak |
| Material furtun: | stal nierdzewna |
| Material rezervor: | metal |
| Temperatura deșeurilor: | 40 ˚C |
| Tip filtru: | PET |
| Tipul muncii: | z odkurzaczem|na sucho |
| Aplicație: | oczyszczanie kominków, mis grilli z zimnego, suchego popiołu |
| Colică: | nie |
| Conținutul trusei: | urządzenie do filtrowania popiołu|wąż elastyczny|aluminiowa końcówka |
| Finisaj interior al furtunului: | ocynkowana |
| Material vârf de aspirație: | aluminium |
| Seria: | 15 l |
