STECHER 2 PRIZE 6A
-
4,70 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Actual: | 2.5 A |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Numărul de prize: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | biały |
| Protectie copii: | tak |
| Sol: | nie |
| Tip priză: | C |
| Tip priză: | C |
