PRELUNGITOR CU ÎMPĂMÂNTARE 4 PRIZE, 3M
-
36,68 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Actual: | 16 A |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungime: | 3 m |
| Numărul de prize: | 4 |
| Rezistență la șocuri: | biały |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 3Gx1.5 mm² |
| Intrerupator: | tak |
| Protectie copii: | tak |
| Sol: | tak |
| Tip prelungitor: | biurowy |
| Tip priză: | E |
| Tip priză: | E & F |
| Tipul de izolație a firului: | H05VV-F |
