MAȘINĂ DE POPCORN, 1200W
-
144,09 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate: | 50-60 g |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.8 m |
| Material: | PP|aluminium |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 1200 W |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 220x190x390 mm |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 0.7 kg |
