FIER DE CĂLCAT, 2800W, 320ML
-
110,83 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate rezervor de apă: | 320 ml |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Dimensiunea piciorului: | 235x125 mm |
| Dinți pe inch: | nie |
| Frecvență: | 50-60 Hz |
| Funcții: | prasowanie na sucho|prasowanie z parą|uderzenie pary|pionowy wyrzut pary|samoczyszczenie|blokada kapania |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 2 m |
| Material pentru picioare: | ceramiczna |
| Producție de abur: | 18 ± 3 g/min |
| Putere: | 2800 W |
| Reglarea temperaturii: | tak |
| Stropitor: | tak |
| Conținutul trusei: | żelazko|pojemnik na wodę (miarka) |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 310x125x150 mm |
| Masa: | 1.1 kg |
| Oprire automată: | tak |
| Protecție la supraîncălzire: | tak |
| Sistem anti-calcare: | tak |
