MAȘINĂ DE TOCAT CARNE 1200W 4IN1
-
727,19 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | mielenie mięsa|szatkowanie warzyw|napełnianie kiełbas|przygotowanie kebbe |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.2 m |
| Material ecran: | stal nierdzewna |
| Material lamei: | stal nierdzewna |
| Material tavă: | metal |
| Materialul carcasei: | stal nierdzewna |
| Numărul de magneți: | 2 kg/min |
| Numărul de niveluri de viteză: | 2 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 1200 W |
| Conținutul trusei: | maszynka do mielenia mięsa|tacka|ostrze|zestaw do tarcia i szatkowania|tarcza do mielenia x3 (o średnicy 4 mm, 7 mm, szarpak)|nasadka do napełniania kiełbas x3|nasadka do kebbe x3|popychacz |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 300x170x230 mm |
| Masa: | 4.4 kg |
| Putere maxima: | 3000 W |
| Treapta marşarier: | tak |
