ROBOT BUCĂTĂRIE, 1000W, LUND
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitate ulcior: | 1.5 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | ugniatanie ciasta|ubijanie|mieszanie|blendowanie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Material bol: | stal nierdzewna |
| Material ulcior: | szkło |
| Materialul carcasei: | ABS |
| Numărul de niveluri de viteză: | 6|turbo |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 1000 W |
| Capacitate bol: | 4.5 l |
| Conținutul trusei: | mikser|misa|dzbanek z pokrywką|osłona przeciwbryzgowa|mieszadło do mieszania i wyrabiania mas|mieszadło hakowe do zagniatania ciasta drożdżowego lub chlebowego|trzepaczka do ubijania białek |
| Dimensiunile ext ale dispozitiv gata de funcționare ca blender: | 375x225x540 mm |
| Dimensiunile ext ale dispozitivului gata de funcționare ca mixer: | 375x225x315 mm |
| Masa: | 4 kg |
| Mod de operare: | dorywcza S2 (KB) 6 min |
| Putere maxima: | 1500 W |
