SANDWICH MAKER 1400W, 4 FELII
-
117,79 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperire antiaderent: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Dimensiunea plăcii de încălzire: | 250x210 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.7 m |
| Material: | ABS|stal nierdzewna |
| Numărul de felii: | 4 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 1400 W |
| Blocadă: | nie |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 260x310x100 mm |
| Lampa de control: | tak |
| Masa: | 1.7 kg |
| Poate fi depozitat în poziție verticală: | tak |
