LAMPĂ UV-A, PENTRU INSECTE, CU VENTILATOR, 15W
-
243,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Gradul de izolare: | II |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.9 m |
| Mărimea: | 150x380 mm |
| Materialul carcasei: | ABS |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de surse de lumină: | 1 |
| Putere: | 15 W |
| Puterea lămpii fluorescente: | 7 W |
| Stand / trepied: | nie |
| Tensiunea lămpii fluorescente: | 56 V a.c. |
| Tip: | UVA |
| Zona de lucru: | 60 m² |
| Aplicație: | wewnątrz|dom|pokój dziecięcy|przedszkole|ogród|balkon|taras (w bezdeszczowe dni i noce)|wycieczka, biwak i kemping (w bezdeszczowe dni i noce)|restauracja|sklep i piekarnia|biuro |
| Compatibil cu(e): | 67019 |
| Durata de viață a elementului de încălzire: | 3000 h |
| Intrerupator: | tak |
| Lungimea de undă a luminii UV: | 365 nm |
| Mâner de transport: | tak |
| Masa: | 0.52 kg |
| Vitalitate: | 3000 h |
