MASĂ DE LUCRU PENTRU ATELIER 1160X600MM
-
2,007,57 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea foii: | 0.8-1 mm |
| Material: | blacha stalowa |
| Material blat de lucru: | sklejka |
| Număr de sertare: | 5 |
| Numărul de chei: | 2 |
| Sarcină: | 15 kg |
| Tip rulment: | kulkowe |
| Colică: | nie |
| Dimensiuni: | 1160x600x840 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Rulment: | tak |
