SET PISTOL IMPACT ELECTRIC 1/2'', 800W + 4 TUBULARE 17-22-19-21MM
-
266,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Cuplu: | 325 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.5 mm) |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 98.5 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.5 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 800 W |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Conținutul trusei: | klucz udarowy|nasadka udarowa x4 (17 mm, 19 mm, 21 mm, 22 mm) |
| Frecvența impactului: | 2600 min⁻¹ |
| Intărit: | 2200 min⁻¹ |
| Masa: | 3.23 kg |
