CHEIE HEXAGONALĂ CU MÂNER, 5.0MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Lungimea părții lungi: | 150 mm |
| Lungimea părții scurte: | 14 mm |
| Mărimea: | 5 mm |
| Material: | CrV 6150 |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Tip de terminatii: | sześciokątna |
| Capătul mingii: | nie |
| Lățimea mânerului: | 76 mm |
| Tip: | T |
