CHEIE TORX CU MÂNER, T10
-
3,22 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungimea părții lungi: | 100 mm |
| Lungimea părții scurte: | 10 mm |
| Mărimea: | T10 |
| Material: | CrV 6150 |
| Material de manevrare: | PP|TPR |
| Tip de terminatii: | Torx |
| Capătul mingii: | nie |
| Lățimea mânerului: | 59 mm |
| Tip: | T |
