CHEIE COMBINATĂ CU CLICHET 14MM
-
12,44 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosime: | 9 mm |
| Grosimea cheii: | 9 mm |
| Grosimea cheii: | 6 mm |
| Lungime: | 190 mm |
| Mărimea: | 14 mm |
| Material: | CrV |
| Material de zornăială: | 60Si2Mn |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Lățimea cheii: | 29 mm |
