PRESĂ LEMN 120X1500MM
-
83,79 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 1500 mm |
| Mărimea: | 120x1500 mm |
| Material de manevrare: | drewno |
| Material fălcilor: | żeliwo |
| Numărul de magneți: | 5117 |
| Adâncimea maxilarului: | 120 mm |
| Finisaj mâner: | lakierowana |
| Tip: | stolarski |
