MENGHINĂ TÂMPLĂRIE 80X200MM
-
16,12 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 200 mm |
| Mărimea: | 80x200 mm |
| Material de manevrare: | drewno |
| Material fălcilor: | żeliwo |
| Numărul de magneți: | 5117 |
| Adâncimea maxilarului: | 80 mm |
| Finisaj mâner: | lakierowana |
| Tip: | stolarski |
