PRESĂ LEMN 50X300MM-TUV
-
12,81 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Lungime: | 300 mm |
| Mărimea: | 50x300 mm |
| Material de manevrare: | drewno |
| Material fălcilor: | żeliwo |
| Numărul de magneți: | 5117 |
| Adâncimea maxilarului: | 50 mm |
| Finisaj mâner: | lakierowana |
| Tip: | stolarski |
