MENGHINĂ DE BANC FIXĂ 100MM
-
112,26 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Distanța maxilarelor: | 100 mm |
| Material: | żeliwo |
| Material fălcilor: | stal |
| Tip de montare: | obrotowe |
| Aplicație: | ślusarskie |
| Finisaj de suprafață: | lakierowana |
| Finisaj maxilar: | utwardzane |
| Latimea maxilarului: | 100 mm |
| Masa: | 5.2 kg |
