DALTĂ LATĂ SDS MAX 50X18X400MM
-
16,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 18 mm |
| Lungime: | 400 mm |
| Material: | 40CrV |
| Tip: | dłuto |
| Tip suport de scule: | SDS-Max |
| Aplicație: | beton |
| Finisaj de suprafață: | hartowana |
| Temperatura de lucru: | 50 mm |
