DORN SDS MAX 18X280MM
-
10,66 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 18 mm |
| Lungime: | 280 mm |
| Material: | 40CrV |
| Tip: | grot |
| Tip suport de scule: | SDS-Max |
| Aplicație: | beton |
| Finisaj de suprafață: | hartowana |
| Temperatura de lucru: | 1.5 mm |
