DALTĂ SEMIROTUNDĂ ROTOPERCUTOR 250MM SDS
-
9,53 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 14 mm |
| Lungime: | 250 mm |
| Material: | 40CrV |
| Tip: | bruzdownik |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Aplicație: | beton |
| Finisaj de suprafață: | hartowana |
| Temperatura de lucru: | 22 mm |
