SCARĂ TELESCOPICĂ DIN ALUMINIU 3.8M
-
600,80 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Dimensiunea firului trepiedului: | 3.8 m |
| Material: | aluminium|nylon |
| Sarcină: | 150 kg |
| Spațierea pasilor: | 30 cm |
| Blocadă: | tak |
| Dimensiuni când este desfășurat: | 47x9x380 cm |
| Dimensiuni pliate: | 47x9x106 cm |
| Masa: | 10.1 kg |
| Picior antiderapant: | tak |
