MAȘINĂ DE TENCUIT PNEUMATICĂ, 4L
-
298,22 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul boabelor de nisip: | 6 mm |
| Diametrul duzei: | 18 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 10-14 mm |
| Numărul de magneți: | 50 m²/h |
| Perforat: | 102.8 ± 2.5 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 91.8 ± 2.5 dB(A) |
| Dimensiuni: | 715x220x200 mm |
| Lungimea mânerului: | 600 mm |
| Masa: | 2 kg |
| Presiunea de lucru recomandată: | 0.4-0.6 MPa |
| Seria: | 4 l |
