TRAFALET 180MM + GRĂTAR
-
11,36 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Material: | PVC |
| Material de manevrare: | PVC |
| Material pentru piesa de lucru: | poliester |
| Tipul dintelui de tăiere: | 15 mm |
| Aplicație: | farby wodorozcieńczalne|gładkie i porowate powierzchnie |
| Conținutul trusei: | kratka malarska|wałek malarski |
| Dimensiuni: | 210x255 mm |
| Lăţime: | mm |
| Lățimea arborelui W: | 180 mm |
| Seria: | Vestan |
