DISC CIRCULAR PENTRU LEMN 300X30X3.2MM T40
-
49,96 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 300 mm |
| Material pentru piesa de lucru: | węglik wolframu |
| Numărul de dinți: | 40 |
| Revoluții: | 4500 min⁻¹ |
| Tipul dintelui de tăiere: | naprzemianskośny typ BA |
| Aplicație: | drewno |
| Înălţime: | 3.2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere: | 2 mm |
