DISC CIRCULAR PENTRU LEMN 250X30X3.0MM T24
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 250 mm |
| Material pentru piesa de lucru: | węglik wolframu |
| Numărul de dinți: | 24 |
| Revoluții: | 5400 min⁻¹ |
| Tipul dintelui de tăiere: | naprzemianskośny typ BA |
| Aplicație: | drewno |
| Înălţime: | 3 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere: | 1.8 mm |
