DISC CIRCULAR PENTRU LEMN 184X30X2.2MM T24
-
17,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 184 mm |
| Material pentru piesa de lucru: | węglik wolframu |
| Numărul de dinți: | 24 |
| Revoluții: | 7400 min⁻¹ |
| Tipul dintelui de tăiere: | naprzemianskośny typ BA |
| Aplicație: | drewno |
| Înălţime: | 2.2 mm |
| Înălțimea segmentului de tăiere: | 1.4 mm |
