DISPOZITIV CHIT DE ROSTURI, VÂRF DREPT
-
40,02 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 60 mm |
| Diametrul tijei pistonului: | 20 mm |
| Dimensiunea duzei: | 80x20 mm |
| Lungime: | 660 mm |
| Material de manevrare: | PP |
| Material duzei: | ABS |
| Material piston: | guma|uszczelka filcowa |
| Material tija pistonului: | stop żelaza |
| Materialul carcasei: | PVC |
| Aplicație: | precyzyjna aplikacja zapraw, tynków, szpachli szczególnie w miejscach o utrudnionym dostępie|skuteczne wypełnianie dużych spoin np. przy wykończeniach ścieżek z płyt kamiennych lub murów i i |
| Lățimea mânerului: | 140 mm |
