APARAT PENTRU TĂIAT PLĂCI CERAMICE, 3 FUNCȚII, LUNGIME 450MM
-
192,84 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul barei: | 19 mm |
| Diametrul de tăiere: | 30-80 mm |
| Funcții: | cięcie proste|cięcie pod kątem|wycinanie otworów |
| Material: | stal|guma |
| Material lamei: | węglik wolframu |
| Unghiul tăieturii în plan orizontal: | 0-45 ˚ |
| Aplicație: | glazura |
| Conținutul trusei: | przyrząd do cięcia glazury|kątownik|kółko tnące|wykrojnik do wycinania otworów |
| Dimensiunile roții de tăiere: | 16x6x3 mm |
| Grosimea farfuriei: | 12 mm |
| Lungimea de tăiere: | 450 mm |
| Masa: | 5.5 kg |
