18V WORK SITE RADIO AC/DC
-
322,80 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Curent de ieșire: | 1 A |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Iluminare de fundal cu LED: | tak |
| Memorie de setări: | FM x10|AM x10 |
| Putere difuzor: | 87.5-108 MHz |
| Tensiunea de iesire: | 12 V d.c. |
| Tensiunea de ieșire a portului USB: | 5 V d.c. |
| Timpul de lucru: | 36 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 18 V d.c. |
| Mâner de transport: | tak |
| Masa: | 0.68 kg |
| Mod de operare: | FM|AM|Bluetooth|AUX |
| Setarea orei (temporizator): | tak |
| Temperatura materialului de acoperire: | 3 W |
