PANTALONI IMPERMEABILI CU PIEPTAR, XL
-
180,45 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Lungime pliată: | 5000 MVP |
| Mărimea: | XL (EU) / 40 (US) |
| Material: | 100% poliester|powłoka PU |
| Numar de buzunare: | 7 zewnętrznych (4 z zapięciem na rzep, 1 z zapięciem na zamek błyskawiczny) |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | pomarańczowo-czarny |
| Talie: | 98-106 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny |
| Underlay: | 5000 mm |
| Uzură: | tak|guma ściągająca w pasie|regulacja w pasie za pomocą guzików po bokach |
| Creştere: | 188-196 cm |
| Gramatica: | 185 (materiał wierzchni)|160 (materiał ocieplenia)|55 (materiał podszewki) g/m² |
