PANTALONI DE LUCRU CU PIEPTAR, L/XL
-
94,10 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Mărimea: | L |
| Material: | 65% poliester|35% bawełna |
| Numar de buzunare: | 13 zewnętrznych (na kolanach kieszenie z przeznaczeniem na wkładki nakolannikowe) |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | czarno-pomarańczowy |
| Talie: | 90-98 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny |
| Uzură: | tak|guma ściągająca w pasie|regulacja w pasie za pomocą guzików po bokach |
| Creştere: | 180-188 cm |
| Gramatica: | 190 g/m² |
