PANTALONI DE LUCRU M
-
94,58 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Mărimea: | M |
| Material: | 100% bawełna |
| Numar de buzunare: | 9 zewnętrznych (na kolanach kieszenie z przeznaczeniem na wkładki nakolannikowe) |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | czarno-szaro-zielony |
| Talie: | 82-90 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny|guzik |
| Uzură: | tak|regulacja w pasie za pomocą guzików |
| Creştere: | 172-180 cm |
| Gramatica: | 270 g/m² |
