PANTALONI DE LUCRU CU PIEPTAR 2XL
-
108,49 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | I |
| Mărimea: | XXL |
| Material: | 65% poliester|35% bawełna |
| Numar de buzunare: | 11 zewnętrznych (na kolanach kieszenie z przeznaczeniem na wkładki nakolannikowe) |
| Orificii de ventilație: | nie |
| Rezistență la șocuri: | czarno-czerwony |
| Talie: | 106-117 cm |
| Tip de închidere: | zamek błyskawiczny |
| Uzură: | tak|guma ściągająca w pasie|regulacja w pasie za pomocą guzików po bokach |
| Creştere: | 196-204 cm |
| Gramatica: | 267 g/m² |
