CAROTĂ DIAMANTATĂ 1/4'' 68MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru: | 68 mm |
| Dimensiune de filet: | 1-1/4" (32.0 mm) |
| Dimensiunea segmentului: | 4x8x24 mm |
| Incizie: | 80 m/s |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Tipul muncii: | na sucho|na mokro |
| Adâncimea găurii: | 400 mm |
| Aplicație: | beton utwardzony|żelbet|granit|cegła silikatowa|ceramika poryzowana |
| Compatibil cu(e): | wiertnicą diamentową |
| Dla: | YT-81980 |
