MINI MACARA 1050W, 300/600KG
-
840,10 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Curent nominal: | 4.6 A |
| Diametrul frânghiei: | 4.5 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Gradul de izolare: | B |
| Greutatea încărcăturii: | 300 (bez dodatkowego haka)|600 (z dodatkowym hakiem) kg |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Inălțimea de ridicare: | 11 (bez dodatkowego haka)|5.5 (z dodatkowym hakiem) m |
| Lungimea frânghiei: | 12 m |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Perforat: | 79.9 ± 2.79 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 58.9 ± 1.9 dB(A) |
| Putere: | 1050 W |
| Viteza de ridicare: | 8 (bez dodatkowego haka)|4 (z dodatkowym hakiem) m/min |
| Masa: | 17.5 kg |
| Mod de operare: | S3 20% 10 min |
| Rezistența frânghiei: | ≥ 1770 N/mm² |
| Un grup de mecanisme: | M1 |
