CĂRUCIOR PENTRU ATELIER, 3 TAVI
-
439,10 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Adâncimea raftului: | 85 mm |
| Diametrul cercului: | 100 mm |
| Grosimea foii: | 1.8 (elementy nośne) mm |
| Material: | blacha stalowa |
| Număr de rafturi: | 3 |
| Numar de roti cu frana: | 2 |
| Numărul de roți: | 4 |
| Sarcină: | 130 kg |
| Tip rulment: | kulkowe |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni: | 795x790x370 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Rulment: | tak |
