FOLIE DE PROTECȚIE AUTOADEZIVĂ 60CMX50M
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosime: | 45 µm |
| Grosimea filmului: | 40 µm |
| Grosimea stratului adeziv: | max. 0.5 µm |
| Liant: | akryl modyfikowany |
| Lungime: | 50 m |
| Material: | PE |
| Material bandă: | tak|do 50 dni |
| Rezistență la șocuri: | niebieski|transparentny |
| Cantitatea de lipici: | 3 g/m² |
| Lăţime: | 60 cm |
| Seria: | 300 % |
| Toleranţă: | ± 5 % |
