CHEIE COMBINATĂ SCURTA, 19MM
-
8,31 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea cheii: | 10.8 mm |
| Grosimea cheii: | 8.8 mm |
| Lungime totală: | 135 mm |
| Mărimea: | 19 mm |
| Material: | 40CrV |
| Numărul de magneți: | 42-48 HRC |
| Tip de cheie inelară: | dwunastokątny |
| Aplicație: | warsztat |
| AS-DRIVE: | tak |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Finisaj pentru cap: | polerowana |
| Lățimea cheii: | 19.5 mm |
| Lățimea cheii: | 39.2 mm |
| Unghiul de înclinare a capului: | 15 ˚ |
