DORN 8MM, L=150MM, CR-V
-
5,45 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperi: | nie |
| Diametrul vârfului: | 8 mm |
| Grosime: | 9.4 mm |
| Lungime: | 150 mm |
| Lungime de lucru: | sześciokątny |
| Lungimea vârfului: | 40 mm |
| Material: | CrV 6150 |
| Tip: | równoległy |
| Finisaj de suprafață: | czerniona |
