SET DALȚI 6 BUC
-
101,29 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperi: | tak |
| Diametrul poansonului: | 3 mm |
| Diametrul poansonului conic: | 4 mm |
| Diametrul vârfului: | 3 mm |
| Grosime: | 10|13|13|8|10|8 mm |
| Lungime: | 180 mm |
| Lungime de lucru: | sześciokątny |
| Lungimea vârfului: | 35 mm |
| Material: | CrV |
| Material de manevrare: | TPR |
| Unghiul vârfului: | 90 ˚ |
| Conținutul trusei: | przecinak płaski x3 (12x180 mm, 16x180 mm, 19x180 mm)|wybijak równoległy (Ø3x180 mm)|dobijak stożkowy (Ø4x180 mm)|punktak (Ø3x180 mm) |
| Finisaj de suprafață: | czerniona |
| Lățimea tăietorului: | 12|16|19 mm |
| Numărul de piese din set: | 6 |
