RANGĂ PLATĂ 300X35X6MM
-
15,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosime: | 6 mm |
| Lungime: | 300 mm |
| Lungime de lucru: | sześciokątny |
| Material: | stal 65Mn |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Finisarea piesei de lucru: | hartowana |
| Lăţime: | 35 mm |
| Tehnologia de fabricație: | kute |
